Orange


Poniżej podano telefony wewnętrzne. Pełny numer ma postać 22-56-17-XXX


osobakonsultacjetelefonemailpokój
Bihałowicz Jan
wtorek 17:20-18:20, piątek zjazd NDP36 17:20-18:20 po kontakcie mailowym
536jbihalowicz@sgsp.edu.pl306, bud. B, ob. 01
Elbanowska-Ciemuchowska Stefania
środa 13:00-14:00
690selbanowska@sgsp.edu.pl302, bud. B, ob. 01
Fliszkiewicz Mateusz
wtorek 13:00-14:00
612mfliszkiewicz@sgsp.edu.pl102, bud. C, ob.01
Górska Agnieszka
środa 10:00-12:00, zaoczni po indywidualnym ustaleniu
612agorska@sgsp.edu.pl102, bud. B, ob. 01
Kendziorek-Skolimowska Agata
wtorek 11:10-11:55, 15:40-16:25; sobota podczas zjazdów NP-PS47A 15:40-16:25 lub w innym terminie po umówieniu się przez email: agata.kendziorek@gmail.com
536akendziorek@sgsp.edu.pl306, bud. B, ob. 01
Krasuski Adam
środa 10:00-12:00
542akrasuski@sgsp.edu.pl102, bud. C, ob.01
Krauze Andrzej
poniedziałek 14:00-15:30
775akrauze@sgsp.edu.pl102, bud. C, ob.01
Krawczyńska Sylwia
piątki,po umówieniu się telefonicznym: 502 648 695
536skrawczynska@sgsp.edu.pl306, bud. B, ob. 01
Kreński Karol
dowolny termin, po wcześniejszym uzgodnieniu tel. 517302055 lub mimoohowy@gmail.com
612, 517302055kkrenski@sgsp.edu.pl102, bud. C, ob. 01
Lewicka Sylwia
Poniedziałki 10:30 - 12:00; Środy 14:00 - 15:30; Soboty i Niedziele 16:00 - 18:00 w czasie zjazdu potoku NP-PS47A
501slewicka@sgsp.edu.plob 01 bud C p 308
Łazowy Stanisław
piątek 10:00-11:36 lub po uzgodnieniu mailowym
612slazowy@sgsp.edu.pl102, bud. C, ob.01
Łukaszek-Chmielewska Aneta
środa 9:00-10:00, piątek 9:00-10:00
690alukaszek@sgsp.edu.pl302, bud. B, ob. 01
Rybiński Janusz
wtorki 11:35-14:00 i w terminach uzgodnionych ze studentami telefonicznie, 781-211-455
987jrybinski@sgsp.edu.pl103, bud. C, ob. 01
Węsierski Tomasz
wtorek 17:30-19:00
669twesierski@sgsp.edu.pl307, bud. B, ob. 01
Zielicz Anna
czwartek 8:00-9:00
536azielicz@sgsp.edu.pl306, bud. B, ob. 01